#1 2008-12-18 20:44:04

meev-chan

Użytkownik

Skąd: stąd , z inąd , zewsząd.
Zarejestrowany: 2008-12-18
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Kursohitsuji.

http://www.xandria.ca/pics/tokyo_2008/kuroshitsuji_ganganv1_00.jpg

Spoiler:

Sebastian Michaelis jest kamerdynerem szlacheckiej rodziny angielskiej Phantomhive. W swym zawodzie jest niedościgniony, a do jego obowiązków należy wiele czynności, które w normalnych warunkach powinno wykonywać wiele osób. Do jego niezliczonych zalet należy niezwykłe opanowanie. Potrafi wybrnąć z najczarniejszej sytuacji, do jakiej gotowi są doprowadzić jego „zdolni” podwładni. Ma ich kilku, a każdy jest mistrzem w psuciu wszystkiego, czego się dotknie. Nasz kamerdyner potrafi jednak samodzielnie sprostać ich wsparciu, nawet jeśli naraz wpadną na pomysł, żeby mu w czymś pomóc. Pracuje w dość mrocznej posiadłości, dla tajemniczego nastolatka, który jako głowa rodziny przyjmuje różnych interesantów i gości ich w iście szlacheckim stylu.
Tym razem do młodego panicza przybywa jakiś podejrzany Włoch, celem jakiegoś przekrętu, mającego uszczuplić majątek rodziny Phantomhive. Zostaje godnie przyjęty, choć kamerdyner musi się trochę napocić, żeby odkręcić kolejną katastrofę swych dzielnych pomocników, na dwie godziny przed terminem wizyty. Ten dom i jego personel nie może być jednak zwyczajny. Panicza i jego kamerdynera łączyć musi coś więcej, niż tylko umowa o pracę. Musi być jakiś powód, dla którego taki zdolniacha, jak Sebastian Michaelis, niańczy śmiertelnie poważnego nastolatka i znosi pracowników, których każdy Inny pracodawca wylał na bruk zaraz po demonstracyjnym pokazie ich możliwości destrukcyjnych.

A teraz coś od Meev, czyli co ona sądzi.
naprawdę mnie urzekło.
Kreska jest piękna, postaci cudowne , opening w wykonaniu SID mistrzowski ! A do tego seiyuu.
Ciel'a podkłada nie kto inny jak Junko Minagawa ! Doskonale pamiętam nieziemski głos Ritsuki z Lovelessa.
Yay ~. A pan Sebastian-kun jest demonicznie boski. Jakkolwiek by to niezabrzmiało.
Genialne, bowiem mój numer dwa po nieśmiertelnym Death Note.


a jak dorosnę, to zostanę Kirą.

Juunin Toiro. Dziesięć osób, dziesięć zdań.
MYV ROX . for evah ~ .

Offline

 

#2 2008-12-18 20:51:25

Arisa

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 110
Punktów :   

Re: Kursohitsuji.

Słyszałam o tym. Chciałam obejrzeć, ale zapomniałam ^^". Zaczęła się przerwa świąteczna to się za to zabiorę :3 hah, będę miała co robić, 2 anime do oglądania xD
Jest gdzieś na necie czy muszę ściągać ? x)

Offline

 

#3 2008-12-18 20:55:17

meev-chan

Użytkownik

Skąd: stąd , z inąd , zewsząd.
Zarejestrowany: 2008-12-18
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Kursohitsuji.

kreskowki.fani.pl

Pierwszy epilog wręcz wieje nudą, jednakże w następnych akcja nabiera tempa. Jestem dopiero na trzecim, ale zakochałam się w tym anime. Pokrętna fabuła, trochę śmiechu akcji i bijatyki. Cudo . ~


a jak dorosnę, to zostanę Kirą.

Juunin Toiro. Dziesięć osób, dziesięć zdań.
MYV ROX . for evah ~ .

Offline

 

#4 2008-12-19 14:38:42

Cheri_ni

Użytkownik

921145
Zarejestrowany: 2008-12-10
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Kursohitsuji.

obejrzę, aczkolwiek nie wiem kiedy.


.i don't need you. i need chocolate.

Offline

 

#5 2008-12-19 21:31:32

Yume-chan ^^

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-09
Posty: 100
Punktów :   

Re: Kursohitsuji.

Też obejrzę , ale też nie mam pojęcie kiedy to nastąpi xD Ale wydaje się fajne ^^* .

Ostatnio edytowany przez Yume-chan ^^ (2008-12-19 21:32:12)


` Kiedy spotkałem moich starych przyjaciół, teraz wszyscy mają "przyzwoitą" pracę z garniturami, krawatami i wszystkim. W przeciwieństwie do nich, wciąż mam długie włosy i wyglądam jakoś dziwnie. W rzeczy samej czasami pytam się sam siebie, dlaczego właściwie robię to wszystko. ALE jestem tym jedynym, który nie jest przeciętny! `  .

Offline

 

#6 2008-12-19 23:44:37

Arisa

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 110
Punktów :   

Re: Kursohitsuji.

A ja się za nie zabiorę jutro ! xD

Edit:

O kami-sama, to jest zajebiste ! :33 Naprawdę świetne anime *w*    Wczoraj obejrzałam 4 odcinki, dzisiaj oglądam resztę ^_^

Ostatnio edytowany przez Arisa (2008-12-21 15:44:26)

Offline

 
Made by Saku-chan.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zetka50.pun.pl www.animerox.pun.pl www.smka.pun.pl www.jarzebinowka.pun.pl www.mlodzidemokraci.pun.pl